Odkazy

Léčitelství

Ing. Hana Mokrá, PhD. BCST. Kvalifikovaná terapeutka (ne není to shoda jmen :-), Hanička je snacha Alemari)vám nabízí pomoc s řešením vašich fyzických i psychických potíží v Centru obnovy životní harmonie.

Dědek kořenář – Břetislav Nový – Léčitel, pan Břetislav Nový, neprodává jenom účinné přírodní léky a masti, které sám vyrábí, ale poskytuje velice cenné zdravotní rady široké veřejnosti. A to nejen na svém webu plném zajímavých produktů a informací, ale i osobně v Pardubicích na Rožkově ulici.

Podpůrné metody pro zdraví

Alternativ – Pavla Talpová a Václav Nedělka – alternativní metody podpory zdraví pomocí širokého spektra masérských služeb ve Žďáru nad Sázavou a v Pardubicích.

Nordic sports –  specialisté na aktivity venku, zejména na Nordic Walking. Najdete u nás lekce, výšlapy, pobyty, kurzy a taky vybavení pro ně. Naše motto je „čtyři roční období v pohybu“.

Uzdrav se – poradna civilizačních chorob, detašované pracoviště Mudr. K.Erbena v Brně. “Nejčastější příčinou civilizačních onemocnění je silně překyselený organizmus a nadměrně vysoká hladina homocysteinu.”

Obchody

Biovital – Suroviny pro zdravé vaření, biopotraviny a mnoho dalších produktů pro udržení zdravého životního stylu. Kvalitní certifikovaná kosmetika bez „chemie“, prostředky ekologické drogerie, bio bavlna, odšťavňovače a další.

Obilný klíček – potraviny pro zdraví – Široký sortiment produktů pro zdravý životní styl. Biopotraviny, bezlepkové potraviny, potraviny pro makrobiotickou stravu, přírodní kosmetika, doplňky stravy, přírodní lékárna. To vše a ještě více najdete u nás…

Bylinky a další bylinné preparáty

Adaptogeny – Účinné přírodní prostředky pro posílení imunity, zvýšení vytrvalosti, zvýšení koncentrace a zlepšení jiných aspektů tělesné a duševní práce bez nežádoucích účinků.

Čaje

E – čajovna – „Lepší tři dny bez jídla než jeden den bez čaje.“ Vše o čajích najdete na této milé a sympatické stránce.

 

Sdílení