Podmínky použití

Obsah serveru Vaříme zdravě

Veškerý obsah (texty, fotografie, grafika) publikovaný na serveru Vaříme zdravě je chráněn autorským právem. Kopírovaní, přebírání obsahu stránek nebo jejich části je bez předchozího písemného souhlasu autorky zakázáno. (Výjimkou je tisk článků a receptů pro osobní potřebu a zobrazování obsahu RSS čtečky s proklikem na jednotlivé články a recepty Vaříme zdravě.)

Komerční využití receptů je možné jedině po domluvě s autorkou receptů a šéfredaktorkou stránek.

Komentáře

Odesláním příspěvku čtenář dává souhlas s jeho publikací na serveru Vaříme zdravě a současně vyjadřuje souhlas s ochranou osobních údajů. Každý je plně odpovědný za své komentáře. Prosím, pište spisovně a s diakritikou. Příspěvky obsahující vulgarismy, pomluvy, nevyžádanou a nepovolenou reklamu (i ve formě prokliku na jiné weby), nevyžádané odkazy, inzerci či text v rozporu se zákony ČR budou smazány nebo upraveny.

Po odeslání komentáře se Váš komentář zobrazí pouze na Vašem PC.  Veřejné zobrazení podléhá schválení.  Schvalování probíhá někdy hned, ale většinou až ve večerních a nočních hodinách a někdy i s větší časovou prodlevou.  Na vaše dotazy k postupům  se autorka snaží odpovídat dle svých časových možností. Schválení a vydání vašeho komentáře není naše povinnost.

Vyhrazujeme si právo některé komentáře, žádající o poradenství, obsahující neověřené recepty, které se neslučují se zdravým stravováním, a také i komentáře, které svým obsahem vysílají negativní energii, zamítnout.

Web nemá fórum a není koncipován jako diskuzní blog, proto své příspěvky směrujte pouze na autorku, ne na jiné čtenáře a pro jiné čtenáře.

Odpovědnost

Autorka webových stránek Vaříme zdravě nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv dopady ozdravných kroků, receptů a použitých surovin na zdraví čtenářů.

Všechny návody zde prezentované nejsou v žádném případě míněny jako náhrada za léčení klasickou medicínou. Jsou však možností jak ve spolupráci s lékařem dosáhnout zlepšení zdravotních problémů.