Besedy & Přednášky

Moji milí čtenáři a příznivci stránek Vaříme zdravě.

Delší dobu jsem přemýšlela čím nahradit kurzy vaření, které mi již časové a fyzické možnosti nedovolí pořádat. Stále však toužím předávat své zkušenosti osobním způsobem při nějakém setkávání se zájemci o zdravé vaření a zdravý životní styl. Odpovídám sice na vaše komentáře na webových stránkách, ale vím, že mnozí z vás se třeba ani neodváží psát. Psané slovo je více náročné na čas obou stran a na dotazy, které vyplynou následně můžete čekat, protože se tak často k počítači již nedostanu.

Na základě rozhovorů a již prověřeného zájmu od lidí, se kterými jsem v poslední době hovořila, uvažuji nyní o pravidelných besedách na téma zdravé vaření, kde mi můžete položit dotazy též a já na ně mohu odpovídat bezprostředně a také z toho může vyplynout co by vás do budoucna zajímalo a na jaká témata bych pro vás mohla připravit větší přednášky, které jsem dříve provozovala.

Prozatím ale nebudu předbíhat.

Besedy při setkávání s vámi mám v plánu pořádat cca dvakrát do měsíce, v předem stanovený čas ve večerních hodinách. Vy budete potřebovat jen aplikaci Zoom jako host a pak vám dle vašeho zájmu pošlu mailem link s heslem pro konkrétní termín besedy.

Na webu v aktualitách bude uveden vždy termín příští besedy a případné změny. Besedy zatím nebudou mít konkrétní témata, to bude dáno vašimi dotazy. Bude to zatím povídání, kde mohu předávat své znalosti jak okolo vaření, zdravého životního stylu, použití koření a bylinek pro své zdraví atd.

Besedy budou cca 40 minutové a dle potřeby se mohou i prodloužit. dle počtu účastníků a zájmu.

S nabídkou těchto besed se obracím i na své bývalé účastníky kurzů vaření, také na klienty poradny a další přátele, kterým ještě dám i informaci mailem, pokud mail ještě najdu :-) Budu ráda za sdělení, zda se vám daří aplikovat poznatky nabyté u mne na kurzu nebo při poradenství do svého života a prostě i jak se vám vede.

Zájemci o tato setkávání se mohou již nyní předběžně hlásit na můj mail, časy besed sdělím co nevidět a počet účastníků neomezuji :-)

Těším se na setkání jak se známými tvářemi tak s novými.

Přeji krásné podzimní dny a na viděnou se těší

Alemari.

Sdílení