Besedy & Přednášky

Moji milí čtenáři a příznivci stránek Vaříme zdravě.

Delší dobu jsem přemýšlela čím nahradit kurzy vaření, které mi již časové a fyzické možnosti nedovolí pořádat. Stále však toužím předávat své zkušenosti osobním způsobem při setkávání se zájemci o zdravé vaření a zdravý životní styl. Odpovídám sice na vaše komentáře na webových stránkách, ale vím, že mnozí z vás se možná ani neodváží psát. Psané slovo je více náročné na čas obou stran a na dotazy, které vyplynou následně můžete čekat, protože se tak často k počítači již nedostanu.

Na základě rozhovorů a již prověřeného zájmu od lidí, se kterými jsem v poslední době hovořila, jsem začala od listopadu 2021 pořádat pravidelné besedy na téma zdravého vaření, kde mi můžete položit dotazy též a já na ně mohu odpovídat bezprostředně a také z toho může vyplynout co by vás do budoucna zajímalo a na jaká témata bych pro vás mohla připravit větší přednášky, které jsem dříve provozovala.

Besedy, které jsem nazvala Večery s Alemari, jsou otevřeny cca dvakrát do měsíce, v předem stanovené datum a čas, zatím jen ve večerních hodinách. Vy budete potřebovat jen aplikaci Zoom jako klient a pak vám dle vašeho zájmu pošlu mailem link s heslem pro konkrétní termín besedy.

Na webu v aktualitách uvádím termín příští besedy a případné změny ve dni, protože zatím se nebudou opakovat pravidelně v konkrétní kalendářní den. proto prosím, sledujte aktuality, kde je datum a přesný čas uveden.

Besedy budou cca 40 minutové a dle potřeby se mohou i prodloužit.

Na každé besedě mívám úvodní slovo k nějakému kuchařskému tématu a dále se obsah odvíjí od vašich dotazů. Je to zatím povídání, kde mohu předávat své znalosti jak okolo vaření, zdravého životního stylu, použití koření a bylinek pro své zdraví atd.

Postupně, s největší pravděpodobností po Novém roce, vypíšu i přednášky s konkrétní tématikou, týkající se mých osobních zkušeností a znalostí z oblasti vaření, přípravy dietních pokrmů při oslabené slinivce a trávicích omezeních, ale též z oblasti alternativních léčených postupů, jimiž je např. autopatie, urinoterapie, hladovění ku zdraví, použití kurkumy při léčbě akutních potíží a též bych vás ráda seznámila s některými kroky ku pomoci tělu dle jasnovidce Edgara Cayceho.

Zájemci o tato setkávání se mohou hlásit na můj mail mokra.alena@gmail.com. Do předmětu prosím uvádějte Beseda a konkrétní datum. Termín i čas besedy bude vždy uveden v Aktualitách na hlavní straně těchto webových stránek.

Těším se na setkání jak se známými tvářemi tak s novými.

Přeji krásné podzimní dny a na viděnou se těší

Alemari.

V současné době jsem v rekonvalescenci a přednášky a besedy jsem nucena pozastavit. Děkuji za pochopení.

Alemari